Gepersonaliseerde reclametent
€ 869,00
Bel ons van maandag t / m vrijdag
8.30 - 17.30 uur
(BE) +32(0)71 25 85 81
(LU)+352 20 30 15 72
| Merk | Viquel |
|---|---|
| Detail diameter | 20 mm |
| Diameter | tussen 20 - 29 mm |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Rugbreedte | =< 5 cm |
| Ringen | 2 Ringen |
| Productmateriaal | PP |