Esselte personaliseerbare ringmap, rug van 3,8 cm, 2 O-ringen van 25 mm, wit
€ 2,72
Bel ons van maandag t / m vrijdag
8.30 - 17.30 uur
(BE) +32(0)71 25 85 81
(LU)+352 20 30 15 72
De Esselte personaliseerbare ringmap is geschikt voor documenten op A4-formaat (25,3 x 31,9 cm) en biedt ruimte voor georganiseerd archiveren dankzij 4 D-ringen van 25 mm. Ideaal voor kantoor, studie of presentatiedoeleinden. De witte map bevat transparante insteektassen op de voorzijde en rug voor makkelijke personalisatie.
Open eenvoudig de D-ringen om documenten snel toe te voegen of te verwijderen. De map biedt dankzij de stevige constructie een nette presentatie van rapporten of archieven. Via de insteektassen aan de buitenzijde personaliseert u de map snel met eigen ontwerpen of informatie, zodat dossiers overzichtelijk en herkenbaar blijven.
Wat is de maximale capaciteit van de ringmap?
Kan ik de voor- en rugzijde personaliseren?
Is de map gemaakt van milieuvriendelijke materialen?
Is deze map geschikt voor intensief gebruik?
Hoe groot is de rug van deze map?
mvm-dt-2025-06-03
| Ecologisch | Ja |
|---|---|
| Merk | Esselte |
| Detail diameter | 25 mm |
| Diameter | tussen 20 - 29 mm |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Rugbreedte | =< 5 cm |
| Ringen | 4 D-Ringen |
| Ecolabel | FSC Recycled |
| Productmateriaal | overtrokken met PP-folie |