BIC® Media Clic Print 4C digitaal- Per 500 stuks
€ 0,85
Bel ons van maandag t / m vrijdag
8.30 - 17.30 uur
(BE) +32(0)71 25 85 81
(LU)+352 20 30 15 72
| Merk | Bic Graphics |
|---|---|
| Schrijfbreedte | 1mm |
| Gewicht (gram) | 10.52g |
| Printtype | 1 kleur zeefdruk |
| Breedte (in mm) | 1.2cm |
| Hoogte (cm) | 14.4cm |
| Materiaal 1 | Plastic |
| Type mechanisme | Twist Action |
| Diameter (mm) | 1cm |
| Land van oorsprong | Spanje |