BIC® Media Clic Print 4C digital- Per 500 pieces
€0.85
Call from Monday to Friday
8:30 a.m. to 5:30 p.m.
(BE) +32(0)71 25 85 81
(LU)+352 20 30 15 72
| Brand | Bic Graphics |
|---|---|
| Line width | 0.4mm |
| Weight (grams) | 6.55g |
| Print type | 1 color screen printing. |
| Width (in mm) | 1.4cm |
| Height (cm) | 13.9cm |
| Material 1 | Plastic |
| Mechanism type | Plunger Action |
| Diameter (mm) | 1.4cm |
| Country of origin | France |