BIC® Media Clic Print 4C digital- Per 500 pieces
€0.85
Call from Monday to Friday
8:30 a.m. to 5:30 p.m.
(BE) +32(0)71 25 85 81
(LU)+352 20 30 15 72
| Brand | Bic Graphics |
|---|---|
| Type | Isobutane |
| Weight (grams) | 13g |
| Print type | four-color digital |
| Width (in mm) | 2.2cm |
| Height (cm) | 6.2cm |
| Material 1 | Plastic (Delrin) | Metal (Steel) |
| Depth | 1.1cm |
| Country of origin | Spain |